Rozkład jazdy na trasach krajowych

PKS Ostrowiec dba o wszystkich podróżujących poprzez umieszczenie rozkładu jazdy autobusów również na trasach krajowych w Internecie. Tam za pomocą odpowiedniej wyszukiwarki kursów poszczególnych autobusów odnaleźć można również informację, o której godzinie należy pojawić się na dworcu PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim, aby dotrzeć na przykład do Warszawy.

PKS Ostrowiec ma bowiem w swojej ofercie nie tylko kursy na terenie województwa świętokrzyskiego, ale po całej Polsce. Bez trudu mieszkańcy tego miasta udać się mogą nad morze czy też w góry. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod odpowiednie numery telefonów, a także na stronie internetowej. Wybierając się na wakacje czy też ferie zimowe bez większych trudności można zorganizować podróż korzystając z usług Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej z Ostrowca Świętokrzyskiego, bowiem wówczas mamy pewność, że w każde miejsce dotrzemy na czas.

Co więcej podróżowanie autobusem PKS Ostrowiec jest znacznie bezpieczniejsze niż pociągiem. O niezawodności usług PKS Ostrowiec świadczą przede wszystkim liczne nagrody uzyskane przez przedsiębiorstwo na przestrzeni lat.

Wracając jednak do rozkładu jazdy na trasach krajowych należy wspomnieć, że z łatwością znaleźć można informację o odjeździe danego autobusu za pośrednictwem Internetu. Wszelkie niezbędne dane uzyskać można w zaledwie trzech krokach. Przede wszystkim należy wpisać nazwy miejscowości, docelowych, czyli Ostrowiec oraz na przykład Katowice. Po wybraniu komendy „szukaj połączenia”, pojawi się kolejne okno, w którym trzeba sprecyzować nazwę przystanku, np. „z: Ostrowiec – dworzec autobusowy do: Katowice – dworzec autobusowy”. Po raz kolejny klikamy na komendę „szukaj połączenia”. W efekcie pojawi się tabela z możliwymi połączeniami.

Najeżdżając kursorem myszki na wybrane połączenie wyświetlą się objaśnienia. Istnieje również możliwość sprawdzenia szczegółowo wybranego kursu, dzięki temu można uzyskać informację o przystankach, godzinach odjazdów, dystansie do pokonania, a także czasie podróży.